Efekty wybielania przed po

Supersmile Pasta Wybielająca, Opinie, Czy Działa? cena, forum

Często pytacie, jaka jest najskuteczniejsza wybielająca pasta do zębów? Opinie naszych czytelników są bardzo podzielone. Jedni stawiają na znanych producentów, inni kupują produkty z najniższej półki i są zadowoleni z usunięcia samych przebarwień.

Wśród osób bardziej wymagających dużą popularnością cieszy się pasta Supersmile. Opinie na jej temat są niemalże jednakowe u zdecydowanej większości osób.

Pierwszym efektem jest pozbycie się osadu i przebarwień po kawie, herbacie, czerwonym winie i papierosach, zwalcza nawet te, które głęboko przeniknęły do szkliwa, w kolejnym etapie pasta wybiela zęby nawet o dwa tony w zaledwie kilka dni.

Pasta wybielająca Supersmile - opakowaniePasta Supersmile zawdzięcza swoją skuteczność substancji o nawie calprox, która ściąga osad, oraz niewidzialną gołym okiem bezbarwną warstwę białkową, będącą siedliskiem niezliczonych bakterii i środowiskiem naturalnym kamienia nazębnego, na warstwie tej powstaje również osad z jedzenia i picia.

Pasta Supersmiale według producenta jest skuteczna w przypadku protez zębowych, co potwierdzają opinie zadowolonych użytkowników.

Dodatkowym atutem tego produktu jest codzienne wzmiacnianie szkliwa i walka z bakteriami poprzez ściąganie warstwy białkowej. Pasta Supersmile jest delikatna dla dziąseł, nie powoduje podrażnień.

Produkt jest dostępny w kilku wersjach smakowych: mięta, intensywna mięta, cynamon, zielone jabłko, mandarynka z miętą.

Pasta Sueprsmile jest, więc produktem prawie doskonałym piszę prawie, ponieważ cena jest stosunkowo wysoka, Supersmile kosztuje ponad 40 zł, dla porównania koszt innych past wybielających waha się od 10 do 25 zł.

Kolejnym środkiem wybielającym zęby, który ma bardzo pozytywne opinie wśród naszych czytelników jest produkt iBright, jest to preparat wybielający zęby wyposażony w specjalną nakładkę, utrzymującą substancję czyszczącą na właściwym miejscu (nakładka obejmuje łuki zębowe od nasady, aż po końce zębów).

Nakładka jest bardzo wygodna i daje gwarancję kompleksowego wybielania, substancja dociera również w miejsca trudno dostępne.

Z tego co czytałem na forum Wizaz (i nie tylko) wiele osób najpierw stosuje produkt iBright (www.ibright.pl), a dla utrzymania efektu regularnie stosuje pastę Supersmile.

One Response
  1. kicia 4 lata ago

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *