Efekty wybielania przed po

Nakładki Wybielające Zęby Najlepszą Metodą? Opinie

Bardzo popularną metodą wybielania zębów w domu są nakładki wybielające. Na rynku dostępne są dwa rodzaje nakładek.

Pierwszy zdecydowanie popularniejszy to żel wybielający zaopatrzony w nakładkę na zęby, dzięki której środek wybielający utrzymuje się na miejscu, nie pozostawiając niedoczyszczonych miejsc.

W drugim przypadku nakładki wykonuje stomatolog po wcześniejszym pobraniu odcisku łuków zębowych. Przed przystąpieniem do tego rodzaju wybielania, dentysta sprawdza stan uzębienia, wypełnia tymczasowo ubytki.

Nakładki wybielające zęby - zdjęcie uśmiechuNakładki wybielające zęby przynoszą bardzo dobry efekt, ponieważ środek czyszczący w postaci żelu jest dociśnięty do płytki zęba za pomocą nakładki, nie jest rozcieńczony śliną i pozostaje w jednym miejscu dłuższy czas.

W przeciwieństwie do pasków wybielających dociera nawet w najbardziej niedostępne miejsca, dlatego efekt jest naprawdę dobry.

Czas zabiegu jest różny w zależności od producenta i stężenia składników czyszczących. Obecnie dostępne są nakładki gwarantujące śnieżnobiały uśmiech już po pierwszym zabiegu, oraz kilkudniowe cykle czyszczenia trwające jednorazowo od 4 do 7 godzin.

Nakładki wybielające zęby są alternatywą dla wszystkich domowych sposobów, a także pasków wybielających. Są zdecydowanie przyjemniejsze niż czyszczenie w gabinecie stomatologicznym i bezpieczniejsze od zabiegów z użyciem lamp.

Osobiście jestem zwolenniczką nieinwazyjnych metod wybielania zębów, a ta właśnie taka jest. Nakładki wybielające zęby nie uszkadzają szkliwa, nie wnikają w strukturę zębiny, mogą być stosowane przez osoby z protezami. Opinie na forach potwierdzają moje słowa.

Jednak jak każda szybko działająca metoda wybielania również nakładki u zdecydowanej większości osób wywołują krótkotrwałą nadwrażliwość zębów. Dlatego na dwa tygodnie przed planowanym wybielaniem zęby można wzmocnić pastą do zębów nadwrażliwych.

Bardzo popularnym i wychwalanym żelem z nakładką na zęby jest iBright, który nie uszkadza szkliwa, jest w 100% i 99% skuteczny, można go nabyć na stronie producenta (tam jest również najniższa cena) bez uprzedniej konsultacji ze stomatologiem.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *