Efekty wybielania przed po

Jak Mieć Białe Zęby? Uzyskać Biały Uśmiech? Co Robić?

Jak mieć białe zęby i nie płacić za kosztowne zabiegi stomatologiczne po kilkaset złotych? W tym artykule poznasz kilka zasad by uzyskać biały uśmiech w domowych warunkach 🙂

Wybielanie zębów, jako jeden z nielicznych zabiegów stomatologicznych nie powoduje strachu, szybszego bicia serca i uczucia, że idziemy na skazanie.

Ten proces jest przyjemny, szybki, skuteczny, ale jednocześnie – bardzo drogi. Na fakt, że często trzeba go powtarzać, często okazuje się astronomicznym punktem w domowym budżecie. Jak inaczej zadbać o biel zębów?

Śnieżnobiałe zęby są oznaką zdrowia, ale i atrakcyjności. Dlatego ludzie tak chętnie dążą do osiągnięcia tego stanu. Jedno jest pewne – wszystkie metody, jakie są opisywane w sieci czy przez dentystów – są skuteczne. Jednak w mniejszym lub większym stopniu i obciążając budżet w innym stopniu.

Wybielanie i utrzymywanie higieny

Jak mieć białe zęby?Dentyści są zgodni co do jednego – białe zęby są oznaką zdrowia. Ta naturalna biel pochodzi przede wszystkim z odpowiedniej higieny jamy ustnej.

Przede wszystkich, żeby mieć białe zęby, najlepiej jeśli zrezygnujemy na co dzień z potraw bądź dodatków, które mogą barwić szkliwo. Do tych niebezpiecznych produktów zaliczmy przede wszystkim codzienną czarną kawę, papierosy czy czerwone wino.

Ale nie tylko rezygnacja z tych produktów może spowodować śnieżną biel. Często odpowiednia higiena może działać zaskakująco pozytywnie na stan szkliwa.

Odpowiednia szczoteczka, pasta, a także używanie nici dentystycznych pomoże w uzyskaniu biały zębów i utrzymaniu odpowiedniego stanu. Podobnie z zabiegami u dentysty.

Nie tylko samo wybielanie, które jest dużym wydatkiem, działa pozytywnie. Usuwanie kamienia oraz piaskowanie jest w stanie wybielić szkliwo o kilka tonów.

A czy jest inny, szybszy sposób, by mieć białe zęby?

By osiągnąć śnieżną biel, można też sięgnąć po inne, równie skuteczne środki działające na szkliwo. Między innymi iBright, który jest środkiem polecanym przez dentystów.

Zestaw, który zawiera w sobie kilka produktów do osiągnięcia zamierzonego celu – jaśniejszych zębów o kilka tonów jest prosty w obsłudze i co ważne – skuteczny. Już po kilku dniach widać pierwsze efekty, które – przy odpowiedniej higienie, będą się utrzymywać przez długie miesiące.

One Response
  1. Kamil93 4 lata ago

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *