Efekty wybielania przed po

Ile kosztuje wybielanie zębów?

Chcesz wybielić zęby, ale nie wiesz jakie ceny Cię czekają i ile w ogóle kosztuje wybielanie zębów? Koszt wybielania zębów jest uzależniony od metody, którą wybierzemy.

Ile kosztuje wybielanie zębów?Pozornie najtańsze są domowe sposoby. Cena jednej łyżeczki sody oczyszczonej, soli kuchennej czy proszku do pieczenia wynosi kilkadziesiąt groszy. Należy jednak pamiętać, że wybierając jedną z tych metod samo wybielanie zębów to dopiero wierzchołek góry lodowej, po zastosowaniu każdego z wymienionych środków będziemy musieli wielokrotnie odwiedzić stomatologa, ponieważ te preparaty uszkadzają szkliwo.

Ząb pozbawiony warstwy ochronnej w postaci szkliwa jest bardziej podatny na próchnicą, zaś osad i przebarwienia wnikają głęboko w strukturę kości zębowej.

Nieco większy koszt poniesiemy wybierając pasty wybielające cena od kilkunastu do maksymalnie 100 zł, jest to jedna z najpopularniejszych metod wybielania, kolejnym atutem jest fakt, że stosowanie past jest bezpiecznie, wykonywane w warunkach domowych, Minusem tej metody jest dosyć długo czas oczekiwania na zadowalający efekt od kilku do nawet miesiąca.

Żele wybielające z nakładkami, ich cena waha się od kilkudziesięciu do 200 zł, zabieg wykonujemy od 1- 7 dni w zależności od produktu. Czyszczenie zębów tą metodą jest bardzo praktyczne i daje gwarancję wybielenia nawet w trudno dostępnych miejscach, nakładka utrzymująca żel na miejscu gwarantuje wybielenie całej powierzchni zęba. Jest to bardzo szybka i najpopularniejsza metoda.

Metoda nakładkowa będzie znacznie droższe, ponieważ przed przystąpieniem do tego zabiegu stomatolog sprawdza i naprawia wszystkie ubytki w uzębieniu i plombach, następnie dokonuje pomiaru szczęki i wykonuje nakładkę. Samo wybielanie odbywa się w domu na przygotowaną nakładkę należy nałożyć żel.

Czas i powtarzalność zabiegu zależy od środka wybielającego od 1 do 7 godz w cyklach 3-7 dniowych.

W tym wypadku trudno jest podać nawet przypuszczalny koszt, ponieważ będzie on zależał od stanu uzębienia, oraz ceny samego żelu.

Wybielanie zębów lampą Beyond kosztuje od 300 do nawet 1500 zł w zależności od gabinetu stomatologicznego, oraz użytego żelu wybielającego.

Trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie „ile kosztuje wybielanie zębów?„. Możliwości jest wiele, ceny poszczególnych produktów też są różne w zależności od renomy producenta i dystrybutora.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *